Le Lavoir de Bazincourt - Camille Pissarro image 1 reproduction artisanale de tableau
Bazincourt Çamaşırhanesi - Camille Pissarro
100 %

Bazincourt Çamaşırhanesi - Camille Pissarro

Atelier spécialisé Peint à la main Photo avant envoi Retouches incluses

Tuval üzerine reprodüksiyon

Boyutu seçin

Boyut, orijinal esere otomatik olarak uyarlanır.

Hesaplanan boyut 50 x 50 cm
Güncel teklif $299.00 USD Atölye fiyatı $598.00 USD
Birim
Boyutlar En uzun kenara göre seçin
i

Rulo tuval üzerine yağlı boya, çerçevesiz. İsteğe göre özel boyut.

Eserin temaları

Bu reprodüksiyon. ile ilişkili konuları ve stilleri keşfedin

L’œuvre et sa reproduction

Le Lavoir de Bazincourt
peint pour votre
intérieur

Découvrez l’histoire et l’atmosphère de cette œuvre, puis choisissez une reproduction à l’huile réalisée à la main selon vos dimensions.

01

À propos de l’œuvre

Le Lavoir de Bazincourt, par Camille Pissarro

🌟 Giriş – Le Lavoir de Bazincourt - Camille Pissarro Tarihine Dalış

📍 Le Lavoir de Bazincourt Tarihsel Bağlamı

ESER: Le Lavoir de Bazincourt
Sanatçı: Camille Pissarro
Yıl: 1900
Müze: Orsay Müzesi
Boyutlar: 81 x 65.5 cm

1900 yılında yaratılan bu tablo, lavoirların kırsal yaşamın merkezi bir unsuru olduğu Bazincourt'un şirin köyünde kök salmıştır. Bu resim, 19. yüzyıl Avrupa'sında sanatı yeniden tanımlayan izlenimci akımına aittir ve yoğun bir yaratıcı canlılık dönemini işaret eder. Tablo bugün Paris'teki Orsay Müzesi'nde sergilenmektedir; bu, o dönemin başyapıtlarına adanmış bir sığınaktır.

🖋️ Camille Pissarro'nun Önemli Anısı

« Güneşli bir sabahın ışığında, köylü yaşamının tatlılığını ve sadeliğini yakalamak istedim, » diye düşünebilir Pissarro, lavoirdaki canlı su akışını seyrederken. Köylülerin günlük yaşamıyla empati kurma anı, bu resimsel eserin her fırça darbesinde hissedilen duyguyu beslemiştir.

📖 Le Lavoir de Bazincourt'ta Temsil Edilen Sahne

Sahne, bizi canlandırıcı bir alana daldırıyor; burada kadınlar, lavoirun berrak sularında çamaşır yıkıyor, günün yumuşak ışığında banyo yapıyorlar. Kahkahalar, su sıçramaları ve gümüş sabun kokusu karışıyor, gölgeler hareketlerin ritmiyle dans ederken, basitlik içinde günlük bir samimiyeti ortaya çıkarıyor.

📜 Camille Pissarro'nun Kariyerindeki Yeri

Le Lavoir de Bazincourt, Pissarro'nun kariyerinde bir dönüm noktasında yer alıyor ve ona olgunluk dönemini yansıtıyor. « La Boulangère » veya « Les Sillers » gibi diğer tablolar, yaşam sahnelerine yaklaşımındaki evrimi gösteriyor. Bu tablo, günlük yaşamın basit güzelliklerini temsil etme konusundaki derin bağlılığını sergiliyor.

🧠 Sanat Uzmanlığı – Le Lavoir de Bazincourt - Camille Pissarro Derinlemesine Analiz

🎨 Eserin Resim Tekniği

Pissarro'nun bu resimdeki tekniği, renklerin nazik katmanlarını sağlamak için glazür ve kalın fırça darbeleri kullanımı etrafında şekilleniyor. Her resim katmanı dikkatlice ekleniyor, izleyiciyi tuvaldeki canlı yaşamı hissetmeye teşvik eden tonlar ve derinlikler ortaya çıkarıyor.

🌈 Le Lavoir de Bazincourt'un Renk Paleti

Seçilen tonlar, gökyüzü mavisi ve yumuşak yeşilin iç içe geçtiği uyumlu bir paleti çağrıştırıyor ve huzur ile nostalji atmosferi yaratıyor. Her renk, parlak tonlardan daha koyu tonlara kadar, insani duygularla yankılanıyor ve tabloya neredeyse ruhsal bir boyut kazandırıyor.

🖌️ El Sanatları Ustalığı – İzlenimci Tarz için Yüksek Hassasiyetle Reprodüksiyon

Bu reprodüksiyon el yapımıdır, kaliteli keten tuval üzerine yağlı boya ile yapılmıştır. Yaratım, manuel bir eskizle başlar, ardından ışık ve doku getiren nazik katmanlar eklenir, orijinal eserin oranlarına titizlikle uyulmasını sağlar. Prusya mavisi ve alizarin kırmızısı gibi birinci sınıf pigmentler titizlikle uygulanır. Bu resimyi tamamlamak için yaklaşık 40 saat gereklidir; her fırça darbesi, Le Lavoir de Bazincourt için gerçek bir tutku ile yaşayan bir kopya sanatçısının elinden çıkar.

Ayrıca, bu benzersiz parçanın dayanıklılığını ve renklerinin stabilitesini garanti eden UV koruyucu bir vernik uygulanır. Bu reprodüksiyon, basit bir kopya olmanın ötesine geçer: orijinal başyapıtın ruhunu iletmeye hazır, desteklenen ve canlandırılan bir eser haline gelir.

📜 Müşteri Deneyimi – Zarafet & Taahhüt

Tablonuz, satın alımınızın kalitesini ve nadirliğini sağlamak için numaralı bir otantiklik sertifikası ile birlikte gelir. Eser, istediğiniz yere, dikkatlice tekstil bir kutuda sarılı olarak, koruyucu bir tüp ve parlaklığını koruyan bir saten kağıt ile birlikte, özenle teslim edilir.

Premium çerçevelerimizden birini seçin: mat siyah galeri çerçevesi, şık altın yapraklı ahşap veya çağdaş yüzer çerçeve. Bu çerçevelerin her biri, tuvali süsler ve iç mekan estetiğinizle uyum sağlar.

💫 Le Lavoir de Bazincourt - Camille Pissarro'nun Duygusal veya Sembolik Okuması

Bu resim, derin minnet ve huzur duygularını çağrıştırıyor. Bu sadece kırsal yaşamın bir sahnesi değil, insan ile doğa arasındaki kopmaz bağı sessizce belgeleyen bir tanıklık. Tablo, ruhun bir aynası haline gelir, meditasyon ve hayal kurma için uygun bir alan sunar; bu, onu seyreden gözün bakış açısına bağlıdır.

🏡 Dekorasyon Önerileri – İlham Verici Bir Varlık

Bu tuvali aydınlık bir oturma odasında asın; burada sabah ışığıyla diyalog kurabilir veya samimi bir odada, her bakışın huzura davet olduğu bir ortamda. Doğal malzemelerle birleştirin: yıkanmış keten, ahşap ve el yapımı seramik, düşünce ve iç huzur davet eden bir atmosfer yaratın.

🖌️ Alpha Reproduction Mükemmelliği

🎨 Yağlı boya, keten veya pamuk tuval üzerine
👨‍🎨 Uzman sanatçılar tarafından el yapımı olarak yeniden üretildi
📜 Numaralı otantiklik sertifikası dahil
🖼️ Özel premium çerçeveler mevcut
⏱️ 10 ila 15 iş günü içinde tamamlanır
📦 Dünyanın her yerine 3 ila 5 iş günü içinde güvenli teslimat

✅ Neden « Le Lavoir de Bazincourt - Camille Pissarro »'yu seçmelisiniz?

🛒 « Le Lavoir de Bazincourt » Reprodüksiyonunuzu Sipariş Edin

Alanınızı güzelleştirmek ve ruhunuzu beslemek için bir başyapıt edinin. Bu yağlı boya, el yapımı, duygularla dolu bir hazine, görsel mirasınız olmaya hazır.

🚚 Premium Koşullar

Dünya çapında teslimat garantisi | Güçlendirilmiş ambalaj | 3D-Secure ödeme | 30 gün iade

Idéal pourSalonEntréeBureauHôtel
01

Peinte à la main

Une peinture à l’huile sur toile réalisée entièrement à la main, sans impression numérique.

02

Validée en photo

Vous recevez des photos détaillées et pouvez demander des ajustements.

03

Réalisée à votre format

Les dimensions sont calculées pour respecter les proportions de l’original.

Un doute sur le format ou les couleurs ?

L’atelier vous conseille avant de commander.

Parler de mon projet

Siparişten teslimata

Siparişiniz nasıl gerçekleşiyor?

Son onaylanmanıza kadar kontrol sizde kalır reprodüksiyon.

1

Formatınızı seçin

İşin oranlarına uygun boyutları seçin.

2

tablo 'niz el yapımı'dir

Uzman bir sanatçı tarafından resim at tuval üzerine yağlı boya 'da üretim.

3

reprodüksiyon in fotoğrafınızı doğrulayın

Ayrıntılı fotoğraflar alın ve doğrulama öncesinde 7 sete kadar düzenleme isteyin.

4

Korumalı ve takipli teslimat

Tuvaliniz güçlendirilmiş ambalajda, teslimata kadar takip edilerek yuvarlanır.

Sık sorulan sorular

reprodüksiyon'nizi sipariş etmeden önce

Oluşturma, rötuşlama, doğrulama ve teslim etme hakkında bilmeniz gereken her şey resim.

Aslında el yapımı mı?

Evet. Her reprodüksiyon adresinde gerçekleştirilir resim entuval üzerine yağlı boya uzman bir sanatçı tarafından Bu ne baskı ne de dijital transfer.

Özel bir format sipariş edebilir miyim?

Evet.sunulan formatlardan birini seçin veya duvarınıza uyarlanmış belirli bir boyut ve işin oranları için bizimle iletişime geçin.

Doğrulama fotoğraflarını ne zaman alacağım?

Ne zaman resim kurutma tamamlandı, sonucu doğrulayabilmeniz için herhangi bir sevkiyattan önce size ayrıntılı fotoğraflar gönderiyoruz.

Kaç rötuş talep edebilirim?

Son doğrulamanızı vermeden önce, alınan fotoğraflardan en fazla 7 set düzenleme talep edebilirsiniz.

Tuval nasıl paketlenir?

Tuval, uluslararası taşıma sırasında onu korumak için tasarlanmış güçlendirilmiş ambalajlarda, çerçevesiz, haddelenmiş olarak gönderilir.

Teslimat nasıl takip edilir?

Sevkiyat sırasında teslimatınızı takip etmek için bir takip numarası alacaksınız reprodüksiyon teslimine kadar.

An artwork changes
the whole room.

The reproduction keeps the original proportions, so you can choose the scale that feels right for your wall.

Bazincourt Çamaşırhanesi - Camille Pissarro
Woman shown as a height reference
170 cm5 ft 7 in

Preview only. Frames are not sold on this website. Your painting is delivered as rolled, unframed canvas.